Zawody Gwiazdkowe 19 grudnia 2023 roku

W dniu 19 grudnia 2023 roku (wtorek) odbyły się Otwarte Zawody Gwiazdkowe w Naszym klubie KKKiS Nowe Miasto nad Warta z udziałem zawodników z UKS Karate Kyokushin w Jaraczewie.

Przy pełnym składzie sędziowskim: sensei Mariusz Wojtkowiak III dan, sensei Grzegorz Jelak II dan, sensei Marcin Królak I dan, sensei Maciej Waszkiewicz I dan, sempai Franciszek Wolski 3 kyu przeprowadzono zawody w dwóch turach: eliminacje, finały.

W tym czasie zawodnicy z klubów, zawalczyli o najcenniejsze puchary, krążki, dyplomy i nagrody rzeczowe. O całość w organizacji zawodów, bez których turniej by się nie odbył zadbali sempai Janusz Marczewski 6 kyu, sempai Szymon Szymendera 6 kyu, sempai Andrzej Michałkiewicz 6 kyu, sempai Radosław Rybka 6 kyu i sempai Szymon Lisiecki 3 kyu,

W całym turnieju uczestniczyło 38 sempai, którzy zostali przypisani do kolejno trzech grup:

I. Pierwszy krok (białe pasy) zawodnicy wykonujący Sokugi Taikyoku sono ichi zaprezentowali się o wysokim stopniu przygotowania, wysokimi technikami i wolą walki.

II. Pomarańczowe pasy wykonując Sokugi Taikyoku sono ichi w eliminacjach i w finale sprawili, że ta kategoria była pełna niespodzianek i o kolejności miejsc na podium zdecydowało przygotowanie własne, spokój wewnętrzny i opanowanie.

III. Niebieskie i żółte pasy wykonując pinian sono ichi, pinian sono ni w eliminacjach i w finale sprawili, że ta kategoria była jedną z najbardziej zaciętych w walce o podium. W finale o kolejności miejsc na podium zdecydowały dogrywki, gdzie startujący sempai również wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem, wewnętrznym spokojem i opanowaniem, dynamiką we właściwym wskazanym czasie i miejscu na macie.

Galeria zdjęć już wkrótce. OSU

This entry was posted in Aktualności. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
 • Cytaty

  Nasze codzienne życie jest nieustanną walką z przeciwnościami losu.

  — Masutatsu Oyama
 • Plan treningów

  Wtorek:
  – 18:00 – 19:00 dla całej grupy
  – 19:00 – 20:00 dla chętnych
  Trening na małej sali

  Piątek:
  – 18:00 – 19:00 dla całej grupy
  – 19:00 – 20:00 dla chętnych
  Trening na małej sali

 • Zapraszamy na treningi

  WSZYSTKICH CHĘTNYCH,
  W KAŻDYM WIEKU,
  ZAPRASZAMY NA TRENINGI.
  OSU!