Turniej Karate Kyokushin – Kata Jaraczewo

W turnieju Karate Kyokushin Kata w Jaraczewie odbywającym się w dniu 5 grudnia 2013 roku wspaniale zaprezentowała się Nasza Kadra, która musiała się zmierzyć z 60 uczestnikami  turnieju. Organizatorem turnieju był sensei Mariusz Wojtkowiak III dan.

Uczestnicy turnieju

W trakcie eliminacji wspaniale zaprezentował się Miłosz Stachowiak, który wyśmienicie wykonał kata i bezdyskusyjnie w konsekwencji zdobył pierwsze miejsce. Z bardzo dużą konkurencją w swojej kategorii musiał się zmierzyć Franciszek Wolski i Filip Kossowski gdzie po profesjonalnym wykonaniu kata zdobywają, każdy w swojej kategorii, pierwsze miejsce. Do bardzo udanego występu w turnieju może zaliczyć Kamil Ratajczak, Nikola Ratajczak, Marek Kołacki, Bartosz Bąk, Aleks Szewczyk, Beata Stachowiak, Szymon Stachowiak, Filip Wejman, którzy co prawda nie zajęli pierwszych miejsc ale pokazali swój charakter i pazur kyokushin wychodząc na matę i pokazując bardzo ładne kata. Na koniec oczywiście nie można zapomnieć o sempai Kamili Garczarek, która nie dawno występowała jako zawodnik i zdobywała medale złote na takiej randze zawodów a w chwili obecnej występowała jako sędzia – gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.

Grupa klubu "FIGHTER"

Pierwszy z prawej zdobywca pierwszego miejsca Miłosz Stachowiak, Franciszek Wolski, Filip Kossowski, a następnie Kamil Ratajczak, Nikola Ratajczak.

W drugim rzędzie pierwszy z lewej Szymon Stachowiak, Beata Stachowiak i sensei Grzegorz Jelak.

 

 

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
 • Cytaty

  Nasze codzienne życie jest nieustanną walką z przeciwnościami losu.

  — Masutatsu Oyama
 • Plan treningów

  Wtorek:
  – 18:00 – 19:00 dla całej grupy
  – 19:00 – 20:00 dla chętnych
  Trening na małej sali

  Piątek:
  – 18:00 – 19:00 dla całej grupy
  – 19:00 – 20:00 dla chętnych
  Trening na małej sali

 • Zapraszamy na treningi

  WSZYSTKICH CHĘTNYCH,
  W KAŻDYM WIEKU,
  ZAPRASZAMY NA TRENINGI.
  OSU!