XIII Turniej Karate Kyokushin o Puchar Burmistrza Józefowa 16.12.2012

W XIII Turnieju Karate Kyokushin w Józefowie wzięło udział 366 zawodników z 28 klubów. Turniej rozegrany został we wszystkich kategoriach wiekowych wg światowych przepisów IKO. Zawody zaszczycił swoją obecnością wiceminister sportu, Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki, pan Tomasz Półgrabski.

Nasz klub „FIGHTER” reprezentowali: Wojciech Górnaś i Kamila Garczarek.

Kamila Garczarek startująca w dwóch konkurencjach w kata i po raz pierwszy w takiej randze zawodów z wszystkimi dozwolonymi technikami w kumite, bez problemu przechodząc do ćwierć finału, niestety przegrywa w ćwierć finale ze zwyciężczynią kategorii juniorek oraz uznaną najlepszą zawodniczką turnieju. Walkę Kamili Garczarek można byłoby zakwalifikować jako walkę finałową o złoto.

Kamila Garczarek

Wojciech Górnaś zdobywca pierwszego miejsca w ostatnich zawodach w Józefowie, ponownie obronił tytuł potwierdzając swoje fantastyczne przygotowanie do kumite. Nokautując wszystkich przeciwników pokazał, że jest mistrzem, który nie tylko zdobywa złoto ale i potrafi obronić zdobyty tytuł, co jest niezmiernie trudne i świadczy o klasie zawodnika.

Wojciech Górnaś I miejsce

Wystep w turnieju Naszego klubu „FIGHTER” Nowe Miasto nad Wartą można uznać za bardzo udany i tym samym z dobrym wynikiem kończący pierwsze miesiące funkcjonowania w 2012 roku klubu „FIGHTER”.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink. Both comments and trackbacks are currently closed.
 • Cytaty

  Samoobserwacja daje mądrość. Zawsze przypatruj się swoim akcjom jako możliwości doskonalenia się.

  — Masutatsu Oyama
 • Plan treningów

  Wtorek:
  – 18:00 – 19:00 dla całej grupy
  – 19:00 – 20:00 dla chętnych
  Trening na małej sali

  Piątek:
  – 18:00 – 19:00 dla całej grupy
  – 19:00 – 20:00 dla chętnych
  Trening na małej sali

 • Zapraszamy na treningi

  WSZYSTKICH CHĘTNYCH,
  W KAŻDYM WIEKU,
  ZAPRASZAMY NA TRENINGI.
  OSU!